ztelevize.cz = TV program, filmy, seriály, pořady

29. červenec 2021. Svátek slaví Marta, zítra Bořivoj.
Reklama

Kanada odtajnila další hráče na Mistrovství světa

Kanadský národní tým odtajnil tři další hráče pro letošní MS v Moskvě a Petrohradu. Jsou jimi jeden obránce a dva útočníci, všichni tři pak byli nominováni po vypadnutí svých klubů po prvním kole play off NHL. 

reklama

Kanadský národní tým na MS v Rusku nově posílí tři hráči, jejichž týmy vypadly v prvním kole play off NHL. Do obrany byla povolána velká naděje kanadského hokeje Matt Dumba, bývalý mládežnický reprezentant Kanady odehrál letos poprvé kompletní sezonu v NHL za Minnesotu Wild, který jej draftovala v roce 2012 v prvním kole celkově jako 7 hráče v pořadí.

Ke svým jedenácti kolegům v útoku, se nově připojili i Derick Brassard z New York Rangers a hvězdný Corey Perry z Anaheim Ducks. Centr new yorského týmu, si v letošní sezoně připsal v 80 zápasech 58 kanadských bodů a patřil k nejproduktivnějším hráčům týmu. Corey Perry se stal služebně nejstarším hráčem v nominaci Kanady na MS. Ve třiceti letech by měl patřit k vůdcům týmu, bude to již jeho třetí MS a zahrál si také na dvou Olympiádách. V letošní sezoně v 82 zápasech nasbíral 62 bodů.

reklama

Zveřejněno: 29.4.2016 | Témata: mistrovství světa

Diskuze / komentáře

Nepřihlášený uživatel
Nikdo tu ještě nenechal komentář. Buďte první!
reklama
Další videa