ztelevize.cz = TV program, filmy, seriály, pořady

20. březen 2023. Svátek slaví Světlana, zítra Radek.
Reklama

Kanada hraje s Francií, domácí Rusko hostí Norsko

Dnes máme na MS na programu čtyři zápasy. Odpoledne se utká domácí Rusko s Norskem a Kanada s Francií. Večer si o naději na postup do čtvrtfínále zahrají Dánsko s Kazachstánem, který má již jistý sestup s elitní skupiny MS. A v Petrohradu budou hrát hokejisté Německa s Maďarskem.

reklama

Dnes nás na MS čekají čtyři zápasy. Od 15:15 hodin sehrají svůj šestý zápas domácí Rusové proti Norsku. Domácí budou chtít potvrdit dobrou formu, kterou předvádí poslední zápasy. Domácí mají navíc v utkání další motivaci a tím je hra o první místo ve skupině. V brance domácích dostává poprvé na mistrovství prostor Sorokin z CSKA Moskva.

Ve skupině B bude hrát o další tři body do tabulky Kanada, která se utká s Francií. Francie by si ještě mohla v posledním zápase zahrát o postup do čtvrtfinále, ale to by dnes musela s Kanadou minimálně bodovat. Kanada se bude chtít dotáhnout na vedoucí Finsko.

Večer se utká přemožitel České reprezentace Dánsko s Kazachstánem. Kazaši už jsou první jistí sestupující do skupiny IA a na příštím MS se neobjeví. Za to Dánsko si ještě může zahrát o postup do čtvrtfinále turnaje, ale musí Kazachy dnes porazit.

Německo bude hrát v Petrohradu s Maďarskem. Německo má již jisté čtvrtfinále, ale pokud vyhraje tak může zůstat na třetí příčce. Maďarsko ještě hraje o záchranu v elitní skupině MS a bude chtít ze zápasu s Německem vybojovat co nejvíce, protože Bělorusko jejich největší soupeř o záchranu hraje svůj poslední zápas s Francií a dá se očekávat, že v tomto zápase kdy půjde Bělorusku o vše bude bodovat.

reklama

Zveřejněno: 16.5.2016 | Témata: mistrovství světa

Diskuze / komentáře

Nepřihlášený uživatel
Nikdo tu ještě nenechal komentář. Buďte první!
reklama
Další videa