ztelevize.cz = TV program, filmy, seriály, pořady

20. březen 2023. Svátek slaví Světlana, zítra Radek.
Reklama

Faksa dorazí až v neděli ráno! V brance by se měl objevit Furch.

Radek Faksa se k Českému týmu připojí v neděli nad ránem. Z dnšního příjezdu sešlo kvůli administrativním údajům na letišti. V zítřejším zápase by měl nastoupit v brance Dominik Furch. 

reklama

Radka Faksu nepustili do letadla a mladý útočník se k České reprezentaci připojí až v neděli nad ránem. Každopádně do zápasu s Dánskem by chtěl podle slov Slavomíra Lenera nastoupit. Pracovníci British Airways nepustili mladého hokejistu do letadla kvůli papírům, které nedohledali. Třetí spoj byl od American Airlines a podle Lenera pracovníci této společnosti postupovali jinak a Radka tak v co nejkratším možném termínu dopraví do Moskvy.

Na soupisce pro zápas s Dánskem bude Faksa připraven, podle asistenta trenéra Kalouse bude napsán jako třináctý útočník a rozhodne se až v zápase jestli do hry nastoupí nebo ne. Pan Kalous neprozradil jméno brankáře, který bude chytat, ale naznačil, že chtějí brankáře na turnaji pořád točit, tudíž se dá předpokládat, že chytat by měl Dominik Furch. Dánský tým nehraje na šampionátu vůbec špatně a může ještě pomýšlet na postup do čtvrtfinále, Český národní tým si chce v zápase připsat další tři body a pojistit si tak první příčku ve skupině A.

Čeští trenéři se stále nerozhodli, jestli na soupisku dopíší obránce Adama Poláška nebo Petra Zámorského a také váhají, zda jednoho z obránců a útočníka Dominika Kubalíka pošlou domů, nebo si jej nechají na šampionátu s týmem až do konce.

 

Autor: Petr Teichman (teichmanp@seznam.cz)

reklama

Zveřejněno: 14.5.2016 | Témata: mistrovství světa

Diskuze / komentáře

Nepřihlášený uživatel
Nikdo tu ještě nenechal komentář. Buďte první!
reklama
Další videa