ztelevize.cz = TV program, filmy, seriály, pořady

18. srpen 2022. Svátek slaví Helena, zítra Ludvík.
Reklama

Dnes startuje hokejové Mistrovství Světa v Rusku!

První hrací den má MS na programu čtyři zápasy. Odpoledne se představí Švédsko s Lotyšskem a USA proti Kanadě. Večer odehrají své první zápasy týmy Ruska a České republiky a Finska s Běloruskem.

reklama

První den hokejového MS v Rusku v Moskvě a Petrohradu. Dnes jsou na programu čtyři zápasy. V 15:15 startují turnaj zápasy Švédska s Lotyšskem, který se uskuteční v Moskvě v hale Ledový palác, která pojme 12 tisíc diváků a zámořské derby, které se uskuteční mezi USA a Kanadou v Petrohradu v hale Jubilejnyj, která pojem 7 tisíc diváků.

Večerní zápasy, které začínají v 19:15 nás pak čeká nejočekávanější zápas dnešního dne a to mezi domácím výběrem Ruska a České republiky. V Petrohradu si o první tři body zahrají týmy Finska a Běloruska.

Zatím není jasné, kdo v české sestavě nastoupí do branky od úvodní minuty. Vladimír Vůjtek včera oznámil, že sestavu se dozvíme až hodinu před utkáním. Na soupisku by měli být dopsáni ještě jeden obránce a čtyři útočníci. Ruský trenér Znarok má zatím na oficiální soupisce dva brankáře, šest obránců a deset útočníků, zbytek je tak stále volný pro případné posily z NHL.

reklama

Zveřejněno: 6.5.2016 | Témata: mistrovství světa

Diskuze / komentáře

Nepřihlášený uživatel
Nikdo tu ještě nenechal komentář. Buďte první!
reklama
Další videa