ztelevize.cz = TV program, filmy, seriály, pořady

20. březen 2023. Svátek slaví Světlana, zítra Radek.
Reklama

Dánsko je blízko senzačnímu čtvrtfinále, Německo třetí ve skupině B

Ve večerních zápasech se překvapivému čtvrtfinále přiblížili hokejisté Dánska a Německo si zajistilo třetí místo ve skupině B. Maďarsko bude čekat na zítřejší zápas Běloruska s Francií.

reklama

Ve večerních zápasech se představili v „České“ skupině Dánové, kteří hráli s již sestupujícím Kazachstánem. Dánsko hraje o senzační postup do čtvrtfinále a dnes to potvrdilo. Výsledku dalo podobu již v první třetině, kdy Kazachstánu dali tři branky. Nakonec porazili sestupující tým bez větších problémů čtyři jedna. Pokud zítra nezíská Švýcarsko v souboji s Českou republikou tři body, tak do čtvrtfinále postoupí právě Dánsko.

Dánsko 4:1 Kazachstán

 Dahm 19/18 – Poluektov, Malgin 36/32

Branky: M.Lauridsen (Eller, Hansen), Hansen (Storm), Jensen (Storm), Ehlers (M.Lauridsen) – Dawes (Bochenski, Lipin)

 

 Ve skupině B sehráli zápas Němečtí hokejisté s Maďarskem. Brankář Maďarska Rajna držel naději svého týmu do poloviny zápasu. Poté už se Němečtí hokejisté prosadili a nakonec v zápase zvítězili o dvě branky a upevnili si tak třetí místo ve skupině B. Maďarsko bojovalo, ale o tom jestli sestoupí z elitní skupiny, rozhodne zítřejší zápas mezi Běloruskem a Francií. Bělorusko potřebuje s Francouzským týmem alespoň bod, aby se v elitní skupině MS zachránil.

 

Německo 4:2 Maďarsko

 Greiss 16/14 – Rajna 34/31

Branky: Hager, Reul, Braun (Akdag, Draisaitl), Goc (Seidenberg, Greiss) do prázdné branky – Sofron (Bartalis), Wehrs (Magosi)

reklama

Zveřejněno: 16.5.2016 | Témata: mistrovství světa

Diskuze / komentáře

Nepřihlášený uživatel
Nikdo tu ještě nenechal komentář. Buďte první!
reklama
Další videa