ztelevize.cz = TV program, filmy, seriály, pořady

29. červenec 2021. Svátek slaví Marta, zítra Bořivoj.
Reklama

Česko přetlačilo Švýcarsko a vyhraje skupinu A

Česká reprezentace přetlačila Švýcarsko a zařídila tak i postup Dánska do čtvrtfinále. Soubojem Českého národního týmu ve čtvrtfinále turnaje budou Spojené Státy Americké.

reklama

Česká reprezentace porazila Švýcarsko a bude tak postupovat do čtvrtfinále MS z první pozice. Soupeřem Českého týmu budou Spojené Státy Americké, které v souběžně hraném zápase prohráli se Slovenskem dva tři v prodloužení, což zámořskému družstvu stačí k postupu ze čtvrtého místa. Švýcarský tým hrál hodně nepříjemný hokej a Český tým měl s dobře bruslícím soupeřem problémy, ale nakonec jej přetlačil. Za naši reprezentaci skvěle zachytal Pavel Francouz, i přesto že dostal čtyři branky, tak spoustu akcí Švýcarska pochytal a výrazně se tak podílel na vítězství Českého národního týmu. V závěru zápasu se do velkého tlaku dostávali Švýcarští hokejisté a čeští obránci nestíhali bránit jejich útoky, Pavel Francouz tak několikrát musel vytasit skvělé zákroky a dvakrát nám pomohla tyčka. Česká republika tak ubojovala vítězství v zápase a nebude se muset stěhovat do Petrohradu, ale odehraje své čtvrtfinálové utkání v Moskvě.

Česká republika 5:4 Švýcarsko

Francouz 23/19 – Berra 31/27

Branky: Birner (Kempný, Řepík), Kašpar, Zaťovič, Zohorna (Kousal, Kolář), Jordán – Hollenstein (Andrighetto, Schappi), Moser (Du Bois, Trachsler), Schneeberger (Moser, Hofmann), Andrighetto (Hollenstein)

reklama

Zveřejněno: 17.5.2016 | Témata: mistrovství světa

Diskuze / komentáře

Nepřihlášený uživatel
Nikdo tu ještě nenechal komentář. Buďte první!
reklama
Další videa