ztelevize.cz = TV program, filmy, seriály, pořady

20. březen 2023. Svátek slaví Světlana, zítra Radek.
Reklama

Češi mění před Švýcarskem sestavu, dopsán bude Zámorský.

Český realizační tým se rozhodl, že na soupisku pro MS dopíší jako posledního obránce Petra Zámorského. Dominik Kubalík a Adam Polášek se tak na mistrovství nepředstaví. Vladimír Vůjtek se navíc před zápasem se Švýcarskem, rozhodl udělat několik změn ve složení jednotlivých formací.

reklama

Na dnešním dopoledním tréninku se v Ledovém paláci neobjevili útočník Dominik Kubalík a obránce Adam Polášek, realizační tým se rozhodl, že na soupisku MS tak doplní obránce Švédského Örebro Petra Zámorského a zbylí dva Čeští hokejisté, kteří se již na soupisku nevejdou, odletěli z Moskvy domů. Trenéři se zapsáním osmého beka nespěchají a místo je tak stále volné, s největší pravděpodobností jej zaplní již zmiňovaný Zámorský.

Na tréninku se představili i změněné formace, které by tak měli nastoupit do zápasu se Švýcarskem. První a druhý útok podle reprezentačních trenérů funguje dobře a ne třeba je měnit, ale třetí a čtvrtý Český útok chtějí naši trenéři oživit a tak udělali několik změn.

Ve třetím útoku dostane šanci Martin Zaťovič, který nahradí Tomáše Zohornu. Nově složený útok tak bude vypadat Zaťovič, Kousal, Kašpar. Čtvrtá formace trénovala ve složení Filippi, Faksa a Jarůšek. Mimo sestavu tak s největší pravděpodobností zůstanou Petr Koukal a Tomáš Zohorna, oba si měli v zápase představit na střídačce v roli třináctého a čtrnáctého útočníka.

Český tým má před zápasem se Švýcarskem jistotu, že neskončí ve skupině A hůře než na druhém místě. Podle slov Vladimíra Vůjtka ale půjde v zápase o hodně, Češi se nechtějí stěhovat z Moskvy a tak si to chtějí výhrou pojistit, pokud by se to nepodařilo, museli by doufat, že v úterním večerním zápase porazí Rusko Švédsko.

 

Autor: Petr Teichman(teichmanp@seznam.cz)

 

reklama

Zveřejněno: 16.5.2016 | Témata: mistrovství světa

Diskuze / komentáře

Nepřihlášený uživatel
Nikdo tu ještě nenechal komentář. Buďte první!
reklama
Další videa