ztelevize.cz = TV program, filmy, seriály, pořady

19. září 2019. Svátek slaví Zita, zítra Oleg.
Reklama

Resident Evil: Poslední kapitola (2016)


Další název: Resident Evil: The Final Chapter V kinech ČR: od 26.1.2017 Žánr: Akční / Horor / Sci-Fi / Thriller Země: Německo / Austrálie / Kanada / Francie Hrají: Milla Jovovich, Shawn Roberts, Ali Larter, Sienna Guillory, Wentworth Miller, Urb Johann, Bingbing Li, Spencer Locke, Joon-ki Lee, Iain Glen, William Levy, Lee Raviv, Fraser James Scénář: Paul W.S. Anderson Režie: Paul W.S. Anderson V TV:
  • nenalezena stanice vysílající Resident Evil: Poslední kapitola v nejbližších dnech.

Na filmová plátna míří závěrečný díl nejúspěšnější filmové série na motivy videoher, která celosvětově utržila přes 1 miliardu dolarů a inspirovala se úspěšnou herní sérií společnosti Capcom.
Film přímo navazuje na události snímku Resident Evil: Odveta. Alice (Milla Jovovich) jako jediná přežije klíčový střet s nemrtvými, který měl rozhodnout o osudu lidstva. Nyní se Alice musí vrátit tam, kde celá katastrofa začala - do podzemního komplexu Hive v Raccoon City, kde společnost Umbrella Corporation hromadí své síly a chystá finální útok proti posledním hrstkám lidí, kterým se apokalypsu dosud podařilo přežít.(Falcon)

reklama

Témata: Raccoon City, Umbrella Corporation, Capcom

Názory / komentáře

Nepřihlášený uživatel
Nikdo tu ještě nenechal komentář. Buďte první!
reklama
Další videa