ztelevize.cz = TV program, filmy, seriály, pořady

20. duben 2024. Svátek slaví Marcela, zítra Alexandra.

Češi před Eurem opět vítězní

Svěřenci Pavla Vrby se včera představili v přípravném zápase před mistrovství Evropy proti Rusku a po vítězném utkání s Maltou si připsali před boji na Euru i cenný skalp Ruska.

Česká reprezentace dokázala vyhrát i svůj druhý přípravný zápas před Eurem ve Francii. Včera porazila reprezentaci Ruska 2:1. Čeští reprezentanti sehrají svůj poslední přípravný zápas v Praze s Jižní Koreou.

Do zápasu s Ruskem vstoupili čeští hráči hůře než soupeř a po několika špatných rozehrávkách, jednu z nich vystihl Šatov a Kokorin pak po nedůrazu obránců měl dost času na střelu a prostřelil Čecha, který si na střelu sáhnul, ale brance nezabránil. Kolem patnácté minuty měl velkou šanci vyrovnat Lafata, po přihrávce Gebre Selassieho, ale jeho skluz před prázdnou brankou se nepovedl. Po poločase, se obě jedenáctky hodně proměnily, ruskému týmu to spíše uškodilo a naopak tomu českému pomohlo. Chvíli po poločase bylo vyrovnáno, parádně z voleje se trefil kapitán Tomáš Rosický. V zápase začal být český celek lepší a po většinu druhého poločasu se hrálo na polovině soupeře. Nakonec se skóre podařilo otočit, když v 90 minutě po centru Krejčího skóroval Necid. Ten si tak v zápase připsal po asistenci u Rosického branky i gólovou střelu.

Za 22 Kč vyhrál 19 tisíc! Vsaďte si i Vy. 150 Kč na první sázku od nás máte zdarma. Podívejte se na výherní tiket ➡ ZDE

Česko 2:1 Rusko (0:1)