ztelevize.cz = TV program, filmy, seriály, pořady

30. květen 2023. Svátek slaví Ferdinand, zítra Kamila.
Reklama

UEFA EURO 2016

Vítejte na aktualizovaných stránkách o Mistrovství Evropy ve fotbale 2016, též nazývané jako UEFA EURO 2016, které se koná od 10. června do 10. července 2016 ve Francii. EURO 2016 je již 15. ročník turnaje a bude se jej účastnit 24 týmů rozdělených do šesti základních skupin po čtyřech týmech. Díky novému hernímu formátu se odehraje celkem 51 zápasů a turnaj se bude hrát 29 až 31 dnů (v závislosti na rozpisu). Stejný herní systém byl také použitý na mistrovstvích světa mezi lety 1986 a 1994.

Nepřehlédněte:

Na našich stránkách se dozvíte nejen vždy aktuální informace z ME včetně komentovaného zápasu Českého týmu, ale také můžete sledovat celé ME ve fotbale online živě skrze přehrávač sportovního kanálu ČTsport. Naleznete zde také rozpis základních skupin, program celého mistrovství, aktuální soupisku, video sestřihy či další užitečné informace.

Za 22 Kč vyhrál 19 tisíc! Vsaďte si i Vy. 150 Kč na první sázku od nás máte zdarma. Podívejte se na výherní tiket ➡ ZDE

Maskotem letošního šampionátu je chlapec oděný v modrobílém dresu domácí reprezentace a na hrudi nesoucí číslo 16, které symbolizuje rok šampionátu. Na zádech malého fotbalisty vlaje červená pelerína s logem EURA, jež připomíná plášť komiksového hrdiny Supermana.

sponzorované odkazy
Témata: mistrovství evropy

Diskuze / komentáře

Nepřihlášený uživatel
Nikdo tu ještě nenechal komentář. Buďte první!
reklama
Další videa