ztelevize.cz = TV program, filmy, seriály, pořady

13. červen 2024. Svátek slaví Antonín, zítra Roland.
Reklama

Odvážná Vaiana: Legenda o konci světa (2016)


Další název: Vaiana V kinech ČR: od 24.11.2016 Žánr: Akční / Animovaný / Dobrodružný Země: USA Hrají: Dwayne Johnson, Alan Tudyk, Aulii Cravalho Scénář: Ron Clements, John Musker, Taika Waititi Režie: Ron Clements, John Musker V TV:
  • nenalezena stanice vysílající Odvážná Vaiana: Legenda o konci světa v nejbližších dnech.

Před třemi tisíci lety se po nekonečných vodách Tichého oceánu plavili prastaří mořeplavci a objevovali ostrovy Oceánie. Pak ale na celé tisíciletí jejich plavby ustaly. A nikdo neví proč.
Walt Disney Animation Studios uvedou struhující počítačově animovaný film Odvážná Vaiana: Legenda o konci světa o nebojácné dospívající dívce, která se vydává na nebezpečnou cestu, aby zachránila svůj lid. Cestou potkává Vaiana (v původním znění Auli’i Cravalho) kdysi mocného poloboha Mauiho (v původním znění Dwayne Johnson), který jí pomůže stát se zkušenou mořeplavkyní. Společně se plaví přes širý oceán a zažívají nebezpečná a úžasná dobrodružství, například setkání s obřími mořskými monstry, ze kterých leckdy uniknou jen o vlásek. Na konci cesty Vaiana splní úkol svých předků a najde to, co vždycky hledala: sama sebe.

reklama

Témata: Walt Disney

Názory / komentáře

Nepřihlášený uživatel
Nikdo tu ještě nenechal komentář. Buďte první!
reklama
Další videa