ztelevize.cz = TV program, filmy, seriály, pořady

26. květen 2024. Svátek slaví Filip, zítra Valdemar.
Reklama

Neporažený Třinec jede na led Zlína, Kometa hostí rozjetou Spartu

Extraliga dnes pokračuje devátým kolem. Doposud neporažený Třinec jede na led Zlína, poslední Pardubice jedou do Boleslavi a Kometa doma přivítá rozjetou Spartu. 

Chomutov po skvělé jízdě trošku zpomalil a dnes od půl čtvrté hostí Olomouc, která je opět velkým překvapením celé soutěže a z nenápadného týmu se opět může stát překvapivý účastník play off. Na to je ale ještě hodně brzy. Dnešní zápas bude také soubojem jednoho z nejlepších útoků a jedné z nejlepších obran v celé soutěži.

Karlovy Vary ve stejném čase jako Chomutov hostí Litvínov. Domácím se vstup do sezony nepodařil a tradičně okupují poslední místa v tabulce. Hosté se herně zvedli a z posledních čtyř zápasů dokázali třikrát vyhrát. Do KV arény tak přijedou s dobrou náladou a určitě si budou chtít odvést pár bodů.

Za 14 Kč vyhrál 9,5 tisíce! Vsaďte si i Vy. 150 Kč Vám dáme za bezplatnou registraci zdarma. Podívejte se na výherní tiket ➡ ZDE

Od pěti hodin odpoledne jsou na programu dva zápasy. Hradec Králové hostí loňského mistra Liberec. Domácím se vstup do sezony příliš nepovedl a zatím mají na svém kontě z osmi zápasů jen dvě výhry. Poslední mistr extraligy z Liberce na tom na začátku sezony taky není úplně dobře a poslední dvě utkání prohrál.

Král extraligy z Třince jede do Zlína. Moravskému klubu se začátek sezony příliš nepovedl, Zlín má na svém kontě nejméně zápasů, celkově šest. Vyhrál z nich jen dvě utkání. Za to hostující Třinec z osmi utkání ani jedno neprohrál a jasně tak vládne extralize.

Šlágr kola mezi Kometou a Spartou se rozehraje v 17:15 hodin. Domácí Kometa je na začátku ligy v dobré formě, do které se po nástupu trenéra Kalouse dostává i hostující Sparta, která vyhrála poslední dva zápasy a posunula se v tabulce už na čtvrté místo. Domácí se zatím můžou pochlubit nejlepším útokem v lize, který čítá 34 branek.

Domácí Mladá Boleslav hostí poslední Pardubice. Domácí tým je v posledních zápasech ve skvělé formě, zatím poslední Pardubice se trápí, i když jejich výkony se příchodem nového trenérského týmu zlepšili, z posledních pěti zápasů to stačilo jen na jednu výhru v prodloužení a domácí porážku v prodloužení od rozjeté Komety. Pardubice budou chtít rozjetou Boleslav určitě potrápit a odvést si z města automobilů nějaké body zpět domů.


Zveřejněno: 2.10.2016 | Témata: lední hokej, extraliga

Diskuze / komentáře

Nepřihlášený uživatel
Nikdo tu ještě nenechal komentář. Buďte první!
reklama
Další videa